Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Chuck Diameter | 6mm-8mm |
| Model Number | Electric Trimmer |
| Brand Name | RDDSPON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.