Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| Chuck Diameter | 6.35mm(1/4inch) |
| No-Load Speed | 32000 RPM |
| Model Number | 800W Woodworking Electric Trimmer |
| Brand Name | JIGHOLE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| voltage | 220V / 110V |
| Scope of application | Wood Engraving Slotting |
Instock
There are no reviews yet.