Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 11 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| Chuck Diameter | 6.35mm |
| No-Load Speed | 4100rpm |
| Model Number | Electric Wood Trimmer |
| Brand Name | RDDSPON, tuosen |
| Origin | Mainland China |
| Speed | 40000RPM |
| Voltage | 240V |
Instock
There are no reviews yet.