Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Chuck Diameter | 82mm |
| No-Load Speed | 16000rpm |
| Model Number | Electric Planer |
| Brand Name | Kakyoin |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.