Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Frequency | 60Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| Chuck Diameter | 6.35mm / 0.25in |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | Electric router |
| Brand Name | meterk |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| feature1 | Wood milling cutter |
| feature2 | Wood cutters |
| feature3 | Wood Router Tool |
Instock
There are no reviews yet.