Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 25 × 15 cm |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 1850W |
| Chuck Diameter | 6.35mm/8mm |
| Model Number | 8mm Wood Router |
| Brand Name | RDDSPON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.