Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 1000W |
| Chuck Diameter | 6.35/8mm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | Router for wood |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power | Max 2000w |
| Voltage | 220v |
| Plug | EU Plug |
| Color | Blue&Black |
Instock
There are no reviews yet.