Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.685 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 16 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 30*330mm |
| No-Load Speed | 4000-9000 |
| Rated Voltage | 12V-24V |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.