Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 17 cm |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Usage | Renovation Team |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 125mm |
| No-Load Speed | 7000/9500/11000RPM |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.