Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 3 cm |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 0.2 |
| Application | Polishing Grinding |
| Sand Pad Size | 30 * 330mm |
| No-Load Speed | 12000rpm |
| Frequency | 50/60 |
| Rated Voltage | 12v |
| Model Number | P-500-15BXSGJ |
| Brand Name | dutoofree |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.