Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.819 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 17 cm |
| Motor type | Brushless |
| Type | Combination Disc & Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.5 |
| Sand Pad Size | – |
| No-Load Speed | 6000 |
| Frequency | – |
| Rated Voltage | – |
| Model Number | 12V |
| Brand Name | RDDSPON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| A | Polisher |
| B | polisher for cars |
| car polisher A | Polishing machine for car |
| car polisher B | Automotive polisher |
| car polisher C | polishing machine |
| car polisher D | spta |
| car polisher E | Car wash supplies |
| car polisher F | car polisher |
Instock
There are no reviews yet.