Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Application | DIY |
| Sand Pad Size | 330*30mm |
| No-Load Speed | 4000-9000/min |
| Rated Voltage | 12-24V |
| Model Number | Mini Electric Belt Sander |
| Brand Name | SI FANG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Speed control mode | 7-speed speed control |
| Feature1 | Electric Belt Sander |
| Feature2 | lixadeira de cinta |
Instock
There are no reviews yet.