Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 15 cm |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.7kg |
| Application | Home/Woodwork/DIY |
| Sand Pad Size | 125mm |
| No-Load Speed | 6000-13000r/min |
| Rated Input Power | 400W |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Rated Voltage | 230V |
| Model Number | PSES002A |
| Brand Name | prostormer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.