Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.558 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 15 * 330mm / 25 * 330mm |
| Brand Name | Onkel.J |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.