Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 0.2KG |
| Sand Pad Size | 150mm |
| Rated Input Power | 350W |
| Model Number | KS-150Backing Pad |
| Brand Name | PHENDO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Special for | KS-02-150-50/25 |
Instock
There are no reviews yet.