Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Type | Sheet Sander |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 100-110mm |
| No-Load Speed | 8000-12000r/min |
| Rated Voltage | 18v |
| Brand Name | PT-CLUB |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.