Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 13 cm |
| Type | Detail Sander |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Electricity |
| Application | For Tight Spaces Woodworking |
| Sand Pad Size | 20pcs |
| No-Load Speed | 13, 000 OPM |
| Rated Input Power | 220W |
| Rated Voltage | 220-240V, 50Hz (EU & UK), 120V, 60Hz (US) |
| Model Number | Sander |
| Brand Name | Geevorks |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.