Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | No |
| Power Source | PNEUMATIC |
| Sand Pad Size | 10mm/20mm |
| Brand Name | HIFESON |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.