Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 28 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture, Carton Closing |
| Model Number | HB3515/HB3518 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Capacity | 15-18mm, 100 PCS |
| Brand Name | KIMSING |
| Power Source | Manual |
| Type | Carton Closing Stapler |
| Gauge | 16 |
| Net Weight | 2.66 KG |
| Dimension | 360*267*105mm |
| Staples Crown | 34.7mm |
| Staples Length | 15-18mm |
| Staple Width | 2.3mm |
| Staple Thickness | 0.9mm |
Instock
There are no reviews yet.