Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | DS-700C-1 |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Display Resolution | 0.01 |
| Wavelength range | 400-700nm |
| Battery capacity | Rechargeable, 8000 times continuous tests, 7.2V/3000mAh |
| Reflectivity resolution | 0.01% |
Instock
There are no reviews yet.