Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 8mm/10mm |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | YS3010 |
| Brand Name | 3nh |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Wavelength Range | 400-700nm |
| Measured Reflectance Range | 0-200% |
| Battery | Li-ion battery |
| Dimension | L*W*H=184*77*105mm |
| Weight | 600g |
| Display | 3.5-inch TFT color LCD, Capacitive Touch Screen |
Instock
There are no reviews yet.