Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 11 × 23 cm |
| Brand Name | LanYuXuan, AELAB |
| Certification | CE, ISO |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | AE-C100 |
| Model | AE-C100 |
| Certificate | ISO |
| Lamp | Silicon photodiode |
| Detector | Light emitting diode (LED) |
| Precision | ≤3%±1 |
| Testing Range | Testing Range |
| Power supply | Two AA batteries |
| Dimension | 16.0 x 6.2 x 3.0 cm |
| Operating Conditions | 0 to 50 °C ; 0 to 90% |
| Standard Accessories | sample cell shielded cap carrying case user manual |
Instock
There are no reviews yet.