Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 8mm |
| Working Temperature | 0-45 |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | LS173 |
| Brand Name | NITERUS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.