Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 25 cm |
| Color Difference Formula | D/8, Specular Component Included(SCI) |
| Measurement Caliber | 8mm |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | Pro |
| Brand Name | MTKY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.