Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Frequency Range | 50KHz-4.4GHz |
| Output Power | USB 5V/1A |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product number | FC4439 |
| Product name | Vector Network Analyzer |
| Model | SV4401A |
| Version | English version |
| Screen size | 7 inch |
| Charging/Data Interface | USB Type-C |
| English manual | With |
Instock
There are no reviews yet.