Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Measurement Bandwidth | SAA2 3G vector network analyzer |
| Frequency Range | 50kHz-3GHz |
| Output Power | NanoVNA V2 antenna analyzer |
| Brand Name | Gaqqee |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.