Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | Network Cable Tester |
| Type: | NF-8508 |
| Material: | ABS |
| Size: | 198x50x28mm, 148x70x32mm |
| Cable Type: | CAT5/ CAT6 |
| Withstand Voltage: | 60V |
| Low voltage prompt function: | Yes |
| Power Supply: | 3.7V 1500mAh lithium battery |
Instock
There are no reviews yet.