Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | / |
| Frequency Range | 50 kHz to 6.3 GHz |
| Output Power | 3.7V 2000mAh |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| LiteVNA | NanoVNA 50kHz-6.3GHz |
| 4.3Inch DeepVNA-101 | 4Inch NanoVNA-H4 |
| Feature 3 | Network Analyzer |
| Feature 4 | Antenna Analyzer |
Instock
There are no reviews yet.