Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | N/A |
| Frequency Range | N/A |
| Output Power | N/A |
| Brand Name | BSIDE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Network Wire Tracker Tester |
| Detect cable type | RJ45 RJ11 Cat5 Cat6 |
| The router is running on the powersupply | YES |
| Whether the line can be found in the pre | YES (Less than 60V) |
| Cable measuring distance | 1000m |
| Network cable detection | YES |
| Check wire continuity | YES |
| Test line level | YES |
| positive and negative polarity | YES |
| Anti-explosion rating | YES |
| Safety class | IEC61010-1 600V CAT III, pollution class II. |
| Package weight | 0.3KG |
| Package size | 21.0 x 11.8 x 4.0 cm |
Instock
There are no reviews yet.