Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | 100kHz to 350MHz |
| Frequency Range | 100kHz to 350MHz |
| Output Power | 16 bits per RGB pixels |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.