Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | UT315A |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Vibration Meter: | Vibration Tester |
Instock
There are no reviews yet.