Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | TIME7120 |
| Brand Name | TERRIFIC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Power Supply | Button Battery(not Included) ) |
| Weight | 55g |
| Size | 150*22*18mm |
| Material | ABS |
| Measuring Range | 0.1~199.9mm/s (RMS) |
| Frequency Range | 10Hz~1000Hz |
| Working Temperature | 0~40℃ |
Instock
There are no reviews yet.