Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | VMC-606 |
| Brand Name | SOZZDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Operating Frequency | 159.2Hz±0.5% |
| Acceleration Output | 14.14m/s²(Peak)±3% |
| Velocity Outout | 10mm/s(RMS)±3% |
| Displacement Output | 28um(Peak-Peak)±4% |
| Transverse Output | <5% |
| Distortion | <3% |
| Maximum Losd | 150g |
| Ramp-Up Time | < 3 Seconds |
| Operating Conditions | Temp: -10°C~40°C Humidity: <85%RH |
| Battery Supply | 4×1.5V AA (UM-3) battery |
| Size (Diamter x Height) | 56 mm x 200 mm |
| Weight (with batteries) | 960g |
Instock
There are no reviews yet.