Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-8601W/NF-8601/NF-8601S |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Function | Cable Length Tester |
| Function 1 | Cable Continuity Testing |
| Function 2 | Ping Testing |
| Function 3 | Cable Length Calibration |
| Function 4 | Pro flash |
| Function 5 | Network Cable Teste |
| Function 6 | Cable Tracker |
| Compatible Connectors | RJ45 RJ11 BNC Ping/POE |
| Max.Distance of Wiremap | 2000m |
| Max.Distance of Trancing | 2000m |
| Max.Distance of Cable Length | 1000m |
| Battery Type | 3.7V Lithium Battery 1800mAh |
| Support Wholesale | Support Customization |
Instock
There are no reviews yet.