Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 10 × 4 cm |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | GK13 |
| Brand Name | all sun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| AC voltage detection range | 12Vac-600Vac, at 50/60Hz |
| Operating Environment | 0 ~ 40degree, relative humidity<80% |
| Measuring Technology | Electric |
| Features | Flashlight |
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Size | 26.60×9.6×3.4cm |
| Weight | 0.091kg |
Instock
There are no reviews yet.