Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Circuit Breaker Finders |
| Brand Name | ANENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.08kg |
Instock
There are no reviews yet.