Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-8209S |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | Network Cable Tester |
| Size: | 125x70x32mm, 198x50x30mm |
| Display: | 2.8inch LCD screen |
| Applicable network cable: | CAT5, CAT6 |
| Length Measurement Range: | 2.5-200m |
| NCV Test: | Yes |
| Battery Type: | 37V/1400mAh Lithium Battery |
| Low Voltage Prompt: | Yes |
| Low Battery Reminder: | Yes |
| Voltage test range: | DC5 ~ 60V(POE Test) |
Instock
There are no reviews yet.