Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Multi-purpose Transistor Tester |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Material | PCB + Plastic |
| Shutdown current | 20nA |
| Resistor test range | 0.5 Ohm – 50M Ohm |
| Inductor test range | 0.01mH – 20H |
| Capacitor test range | 25pF – 100000uF |
| Item size | 13.5 x 7 x 2.2 cm |
Instock
There are no reviews yet.