Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Chip Test Clip |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| suitable | for resistor capacitor or other SMD components |
| Maximum voltage | 250V |
| Open clip distance | 13mm |
| total length | 660mm |
| line length | 470mm |
Instock
There are no reviews yet.