Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | niusiwen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| working temperature | 0~50 degrees centigrade |
| Storage temperature | -20~50 degrees centigrade |
| Power Supply | 1*9V Battery (not included) |
| weight | 260g |
| Accuracy | 5% |
Instock
There are no reviews yet.