Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Plastic, Plastic |
| Color | As The Picture Shows Package, As The Picture Shows Package |
| Weight | approx.128g, approx.128g |
| Size | approx.152x52mm/5.98×2.04in, approx.152x52mm/5.98×2.04in |
Instock
There are no reviews yet.