Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | Shanwen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Charging time: | ≥4hours |
| Power supply | 3×1.5V AA batteries or 1.2V rechargeable battery(not included), 3×1.5V AA batteries or 1.2V rechargeable battery(not included) |
| Charging | USB 5V 2A input, USB 5V 2A input |
| Size | 105x70x30mm, 105x70x30mm |
Instock
There are no reviews yet.