Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Customized support | OEM, 1000 |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Product name | CHCNAV Controller HCE320 |
| Operating system | Android 7.1 |
| CPU | Qualcomm MSM8940 Octa Core 1.4 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Flash memory | 16 GB |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n, access point mode |
| USB | Type C, OTG supported |
| Li-ion battery capacity | 8000 mAh |
| Weight | 372g with battery |
Instock
There are no reviews yet.