Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | block |
| Brand Name | TMTECK |
| Origin | Mainland China |
| country of origin | china |
| block type | 6 step wedge |
| step thickness | 2.5-5-10-15-20-25mm |
| material | 1018 steel |
| block size | 120*20mm |
Instock
There are no reviews yet.