Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Warning | 3 years and up |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm, 51cm-99cm, 100cm-150cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | 18092702 |
| Brand Name | Hanmolf |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.