Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 12 cm |
| Warning | no |
| Certification | 3C |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | 101 |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.