Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Keep away from fire |
| Theme | Sports |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | 40CM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y |
| Cute and adorable | Monkey Plush Doll |
Instock
There are no reviews yet.