Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Life | 7Day, 7days |
| Voice assistant built-in | No |
| Bluetooth-compatible Version | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Smart Watches |
| Screen Material | OLED |
| Model | Watch V2.0 |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Shape | Round |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| SIM Card Available | No |
| Mechanism | No |
| Multiple Dials | No |
| GPS | Yes |
| Network Mode | None |
| Rear Camera | None |
| RAM | 4GB, 512mb |
| ROM | 32 GB |
| System | None |
| Type | wearable |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Function | fitness tracker, Push Message, 24 hour instruction, World Time, Heart Rate Tracker |
| Brand Name | TUOPUONE |
| Display Size | 1.54inch |
| Battery Capacity(mAh) | 180-220mAh |
| Resolution | 200×200 |
| Origin | Mainland China |
| WIFI | YES |
Instock
There are no reviews yet.