Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | None |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C |
| Brand Name | XIAOMI |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Model | QB818 |
| Battery Capacity | 35.5Wh/36.3Wh 3.63V 10000mAh |
| Rate Capacity (Output) | 5600mAh 5V / 3A |
| Input | 5V/3A, 9V/2.5A, 12V/1.8A |
| Output | 30W MAX |
| USB-A Output | 5V/2.4A, 9V/2.23A, 12V/1.67A |
| USB-C Output | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A, 15V/2A |
Instock
There are no reviews yet.