Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, FCC |
| Max Output | 10W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | with Solar Panel, With Flashlight, Built in Cables, Charger & Battery in 1, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, USB |
| Output Interface | Micro USB, LIGHTNING, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Feature 1 | Power Bank Support Solar Charging |
| Feature 2 | Power Bank Support USB Charging |
| Feature 3 | Power Bank Support Type C Input and Type C Output |
| Feature 4 | Power Bank With 2.1A Fast Charging |
| Feature 5 | Power Bank With Strong LED Flashlight |
| Feature 6 | Power Bank With Mobile Phone Holder |
| Feature 7 | Power Bank Built in Cable |
| Feature 8 | Power Bank With Solar Panel |
| Compatible Model 1 | Power Bank for iPhone 14 13 12 Pro Max 13 12 Mini 11 Pro Max X XS Max XR |
| Compatible Model 2 | Power Bank for Samsung S22 S21 S20 Ultra S21 S20 Plus Note 20 10 |
| Compatible Model 3 | Power Bank for Huawei P50 P40 P30 P20 Pro Mate |
| Compatible Model 4 | Power Bank for Xiaomi Mi |
| Size | 172*85*28mm |
Instock
There are no reviews yet.